| Mariela_1621 a întrebat:

Asa cum pentru barbati sunt operatii chirugicale pentru marirea penisului, exista cumva proceduri si pentru femei? M-ar interesa o largire de vagin daca se poate si eventual si sa mi-l faca mai adanc sad Si cam cat ar costa o astfel de operatie? Va multumesc anticipat si va iubesc kiss

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

De ce sa apelezi la o operatie costisitoare? Nu ar fi mai rentabil sa schimbi partenerii de sex? Adica, sa treci de la om la magar sau cal! E mult mai simplu si nu te costa nimic.

19 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Vai de capul tau!

| gigiro a răspuns:

Dupa ce vei naste se va aranja astfel incat ai sa regreti "largirea".

| Vizitiul a răspuns:

Sasha -Mai taie din ea, omule. Nu ma face sa cred ca esti originar din Africa.

| TąNyą a răspuns:

De ce dragă, acum ai poftă de negrotei?!

Mai bine ţi-ai face un transplat de creier.

Parcă mi te imaginez că ai o faţă călcată de tren şi un corp de balenă ucigaşă care n-are ce face.

T.

| foxi a răspuns:

Intreba cum sa-l stramtezi la loc dupa atata uzura...nu fite!

| sasha a răspuns:

Sunt cel mai ieftin ginecolog te pot ajuta sa il aduci la o adancime de 27. 7 cm si o largime de 9, 3 cm :->

| GuessWho_8607 a răspuns:

Inainte sa-ti faci o operatie de largire de vagin, mai bine ti-am face un control la "bibilica", iar dupa care sa incerci sa termini cu vrajelile astea de 2 bani. E cam singurel neuronul ala al tau, cred ca o sa moara de singuratate...

| maryy a răspuns:

Din cate stiu eu nu...

| Atotstiutorul a răspuns:

Treci pe la mine daca esti fata din poza, si ti-l largesc eu rolling on the floor

| PredatoR a răspuns:

Vrei sa fie cat galeata?laughing S-au sa o faci cu vreun cal?laughing eu zic sa faci o operatie pe creier mai binewinking app. cat ei pe partida? ca dupa intrebari pari a fi... ma intelegi tuhappy

| AlexT94 a răspuns:

Mno te rezolv eu, Cu dalta si cu Ranga laughing

| Dutzulescu a răspuns:

Daca mai ai prietene care vor acelasi lucru, spune-ti acum clar si raspicat, cate largiri si cate adanciri vreti, sa stiu cate sa pun pe comanda.Si repede ca n-am toata ziua numa' pentru voi. Ori suntem golani ori nu mai suntem. rolling on the floor

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Vezi daca iti poti face un transplant de creier rolling on the floor

| muzicalBoX a răspuns:

Dfa daca folosestg sfaturile de la intrebarea cu burghiu laughing sucesu e garantatrolling on the floor

| Creamy a răspuns:

I-ati un batalion de armata+1000 de detinutii+100 de negri= largaretaaaaa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca deja esti destul de tarfa si pana la 25 de ani o sa fii galeata si fara operatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adancit nu se poate, unde vrei sa mai intre? In stomac?! Largit se poate, cu mult prea mult sex. (cand zic sex, ma refer strict la cel vaginal, ca nu ti se largeste vaginu` de la cel oral... sper ca sti asta, ca nah`...mai bine precizez decat sa te las nelamurita).

Numa' bine sa fi iubita!

| glody_8237 a răspuns:

Da de ce nu ti-e bine asa?/ nu stiu daca se poate face asa ceva la femei. suna cam brutal pentru vaginul sensibil al femeii

| glody_8237 a răspuns:

Santeti tari fratilor. auzi schimbi partenerii de la cal la magar laughing