| monykme a întrebat:

Exista persoane pe aici care sufera de anorexie sau de bulimie si care sa vor sa vorbeasca pe aceasta tema? Vreau sa realizez un reportaj si marturia unei persoane care s-a confruntat cu aceasta problema grava mi-ar fi de mare ajutor. Am putea asfel ajuta multe fete care ajung la extreme pentru simplul fapt de a arata bine, intr-o societate in care imaginea conteaza enorm...

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Sincer nu știu dacă sunt anorexică sau nu, probabil 43 de kilograme la 1, 65 cam asta însemană. Oricum nu mănânc nu pentru că am impresia că arăt mai bine dacă nu mănânc ci pur și simplu nu simt nevoia să mănânc, pot să stau zile nemâncată.