| Danielita a întrebat:

Exista prieteni falsi? eu ca da chiar foarte multi

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Crezi bine. putini prieteni sunt prieteni in adevaratul sens al cuvantului, din pacate

| Aηηy a răspuns:

Da normal ca exista si prieteni falsi dar si adevarati chiar daca sunt mai putini. Prietenii falsi, dupa parerea mea sunt aceia care se dau pe langa tine ca sa te faca sa crezi ca le esti prieten dar de fapt iti vor raul si vor sa afle secretele tale pentru a le spune altora.

| anitza2000 a răspuns:

Da...stiu o fata care pretinde a fi prietena cu cineva si de fapt o barfeste pe la spatethinking

| Qweell a răspuns:

Exista multi din interes happy