| Legalize a întrebat:

Exista programu ala sa te vada cand esti invisible pe mess.Stie cineva cum se face sa nu fi vazut nici cu programu ala?

Răspuns Câştigător
| melissa_3397 a răspuns:

Http://www.invizibil.net/... Doar asa salvezi linkul si intri de cate ori ai nevoie;))

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu are cum. de aia este detector laughing

| melissa_3397 a răspuns:

Scze da nu pot sa-ti dau mass pe priva t laughing... nimeni nu te vede cand esti pe inv pe tine numai daca foloseste programu asta :-d

| Legalize explică:

Multumesccc:*

| Legalize explică:

Pai de ex un loser a intrat pe ascuns.ro si m-a vazutlaughing