| Magdalena234 a întrebat:

Exista scoli in Madrid [Spania] unde se vorbeste engleza? Si liceuri de teatru? happy scuzati categoria dar nu stiam ce sa pun big grin
DAU FUNDA :**

8 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Liceuri? O, Doamne! Unde ai facut scoala? Stai acasa ca te faci de ras in Spania, sau oriunde ai merge! sau mai bine... du-te la cules. Mi se pare ok pentru tine.

| Magdalena234 explică (pentru ywar):

Licee*, ma scuzi ca nu am fost atenta pentru ca sunt ocupata sa imi fac bagajele. straight face Ma fac de ras? Tantiiiii eu am bani sa merg acolo, crezi ca imi trebuie romana in SPania? Tu n-ai o chiftea in burta si comentezi de mine, hai taci si joc de glezne. Te-am pupaaat :* [sper sa nu ma infectez sad ]

| ywar a răspuns (pentru Magdalena234):

Toti banii tai nu o sa faca vreodata zestrea sufleteasca si de educatie pe care ai dobandit-o sau N-ai dobandit-o pe acest pamant Romanesc. M-am inselat, nu esti buna de cules, esti buna sa mergi din casa in casa sa culegi prune. happy

| Magdalena234 explică (pentru ywar):

Vaiii :o Jura-te rolling on the floor)))))))))))) Crezi ca-mi trebuie mie limba Romana in alta tara? Stai tu frate aici, in timp ce tu stai aici si plangi pentru ca vezi ce fel de oameni sunt aici, ce educatie au romanii [imi pare rau ca sunt romanca], cu toate accidentele de aici, cu scolile astea praf, cu parlamentarii astia de **** si tara plina de gropi si mizerie pe jos, eu o sa fiu acolo, o sa am tot ce vreau, o sa am prieteni, nu o sa dau la fiecare 2 pasi de-o groapa, o sa imi fac un viitor. Pa paa :*

| ywar a răspuns (pentru ywar):

Daca nu te nasteai pe acest pamant romanesc tu nu plecai acum in Spania. Asta sa retii. Cat despre "imi pare rau ca sunt romanca" meriti sa fi pusa in fata plutonului de executie. Oameni politici importanti care si-au iubit tara au fost omorati: li s-a taiat capul, au fost impuscati de pluton de executie. Vezi maresalul Antonescu, vezi domnitorul Brancoveanu. Tu vei fi in Spania un comunitar, vesnic, un comunitar care se va angaja la bucatarie, la spalat si curatat de cartofi si la cules. Deminitatea, incotro? Ii vei sterge la fund de noroiul de care ei nu-s dispusi sa se atinga. Mai mediteaza. Te crezi grozava de un avantaj pe care l-au obtinut parintii tai, nu l-ai obtinut tu. Au crescut o lepra, care nici nu a plecat din Romania si a inceput sa vorbeasca stricat romaneste. Imi pare rau ca exista astfel de romani.

| Magdalena234 explică (pentru ywar):

AM GREIST UN CUVANT MA NENEEEE rolling on the floor))))))))))))) ma amuzi, sincer. MA PIS PE TARA ASTA! Alooo, ma voi angaja la bucatarie? Nu iti descrie viitorul ma` darling :* "LEPRA" o mai descrii mult pe mama ta? Nu te lua tu de parintii mei pentru ca nu imi stii povestea. Dar asta-i aza, ROMANII ASTIA IPOCRITI te judeca fara sa te cunoasca, **** romaniaaa :** Si spre deosebrie de tine si familia ta, a mea a facut ceva in viata. A ta ce a facut? Au stat la curul parlamentarilor? Au facut ce au vrut ei, nu?winking Draga mea [dragul meu, ca habar n-am ce esti, tu esti neutru rolling on the floor ] parintii tai sunt sclavii romaniei, scuza-ma ca iti spun. happy Nu vezi ca tara asta se duce de rapa? In timp ce tu stai si pupi parlamentarii in cur, eu imi fac un viitor acolo. Da frate, poate o sa lucru pentru inceput la ceva gen cum spui tu, dar dupa, eu o sa merg in LA, la Hollywood, o sa fac facultatea de teatru si o sa joc in filme, asta vreau sa fac eu cu viata mea. Daca nu reusesc, atunci ma axez pe dans. Dar tu esti prea fraier :* Acuma parca vad ca zici "Asta crezi tu, ca dai din palme si ajungi la Hollywood", asa mi-au zis multi dar eu cand vreau ceva, nu ma las pana nu obtin :* Si daca chiar vreau, o sa ajung unde imi doresc pentru ca voi astia care incercati sa ma descurajati, sunteti invidiosi si va e frica pentru ca eu am sansa sa fac ceva cu viata mea si stii cum e aia "Cei care te descurajeaza sunt cei carora le e teama ca tu poti reusii sa faci ceea ce ti-ai propus, in schimb ei nu au posibilitatea si nu vor reusii sa ajunga asa sus ca tine" Si daca printr-un miracol nu reusesc, tot o sa muncesc si o sa o duc bine, chiar daca nu o sa fiu vedeta :* Doamneee esti din ce in ce mai amuzant rolling on the floor)))))))))))) IN ROMANIA SUNT LOCURI DE MUNCA MAI ORIBILE DECAT IN ALTE TARI, STAI CALM rolling on the floor)))))))))))))))))))) Cum pana mea sa zici asta?! rolling on the floor))))) Si daca ajung la bucatarie, care-i baiu? Acolo si sa dai cu matura castigi mai mult decat castiga mama ta rolling on the floor))))) [ in caz ca mama ta nu se *** pe bani ] Acuma lasa-ma ca n-am chef sa-ti mai scriu romane, n-am timp de frustrati ca tine :*

| ywar a răspuns (pentru Magdalena234):

No comment! Esti... tu! si asta salveaza situatia. Mi-ai jignit mama, fara motiv. Eu nu ti-am jignit mama. Esti adolescenta bolnava de mirajul banilor si ametita de hormoni. Sper sa nu ajungi sa iti vinzi trupul pentru bani sau mai rau sa te intorci in costum de 4 scanduri in patria pe care tu o blamezi.

| Magdalena234 explică (pentru ywar):

Din nou, comentezi fara sa ma cunosti. Tu ai inceput? Eu am terminatwinking