| OXxana a întrebat:

Exista sezonul 2 din DN Angel daca da ziceti-mi si mie un site unde il pot vedea si daca mai stiti cand o sa apara sezonul 3 din Vampire Knight astept raspunsuri funda la cel mai perspicace raspuns

2 răspunsuri:
| loveanime059 a răspuns:

Nu exista sez 2 la dn angel si nu o sa apara iar la vampire knight de asemenea nu o sa mai apara sez 3 sad

| TEPotAjuta a răspuns:

Sunt pe forumuri multe speculati care spun ca sez 3 din Vampire Knight va aparea insa nu este adevarata si iti spun de ce.
1)A trecut multa vreme de cand s-a facut vampire knight guilti
2)Diferenta dintre cele 2 sezoane a fost mica (nu stiu sigur mai putin de 1 an cred)
3)Pe forumuri se zice ca sez 3 va aparea in aprilie, insa in japonia se fac animeuri din 4 in 4 luni ianuarie, mai, septembrie (nu sunt sigur daca asa am vazut pe un site)
Insa sunt si argumente care ar face sa continue seri :In primul rand unele actiuni au ramas in aer (la sfarsit era o faza cu sabie care trebuia inapoiata)
, prietena lui Yuki a fost lasata in urma ele erau foarte bune prietene, si nu suport ca Zero care chiar tine la ea sa il lase pe Kaname sa i-o ia.
+ ca Zero numai ce are si el puteri noi
iar la sfarsit se pare ca el isi aduce aminte unele momente. DACA ar fi un sezon 3 ar putea fi cu cautarea lui Yuki de catre Zero daca te intereseaza priveste si manga, de obicei de acolo se inspira poti gasi manga si in romana big grin O, si un ultim argument pro daca Yuki ii stie sentimentele de ce a plecat cu Kaname?
Oare simte ceva pentru Zero? Din unele episoade asa se pare happy
Daca doresti un anime aproape ca acesta iti recomand Rosaria vampire are 2 sezoane si la fel ca la Vampire Knight se speculeaza ca ar fi si un al 3 -lea.
Sincer eu ma atasez de unele animeuri.Iar acestea 2 m-au facut sa ma gandesc la munca care a fost depusa si la idee si la personaje.In general dupa personaje aleg animeurile iar in vampire knight acel Zero seamana izbitor cu Dante, iar in rosaura vampire acea Moka si povestea ei insa si baiatul care o iubea.
La sfarsit iti spun atat : cand iti place un anime mult, are inceput promitator iti spun ca de mult sfarsitul te dezamageste (asta e idee nebuna a marilor compani care produc animeurile)majoritatea animeurilor sunt un cliseu deci rar gasesti ceva care e unic insa povestile sunt diferite happy
Daca vrei sa imi dai fundita ar fi bine
si sper ca mai te uiti pe postare.
PS:TE ROG SA CITESTI TOT!
O..., si in legatura cu DN Angel nu am urmarit seria deci nu iti pot zice nimic.
Cu placere, sper ca am fost cat de putin de ajutor si sper sa citesti.