| Radu_Tigrul_2000 a întrebat:

Exista siteuri de,, matrimoniale`` pentru adolescenti(adica siteuri unde adolescentii singuri sa-si gaseasca perechea)?

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Salut. Încearcă să nu te rezumi doar la internet. Ieși afară cu gașca și cunoaște fete, îi mult mai bine să socializezi cu ele face to face, lucrurile se leagă mult mai ușor, dacă îi să fie ceva. Și mediul online își are rolul lui într-adevăr. Dar într-o măsură mai mică. Toate cele bune! happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asemenea site-uri pentru copii.
La varsta voastra, scoala este prioritatea si sportul, relatiile de prietenie samd.
Perechea ti-o cauti inainte sa te insori, cand ai peste 20-25 de ani, nu acum la anisorii astia.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adolescenții n-au pereche
Dar cei mai multi folosesc social media și tinder

Răspuns utilizator avertizat