| zxzx a întrebat:

Exista tehnologie la preturi decente care sa stearga tatuajele permanente fara sa ramana cicatrici? Citeam va pot raman urme dupa ce ti-l sterge, dar banuiesc ca a mai evoluat tehnologia.

1 răspuns:
| tatuajebrasov a răspuns:

A evoluat da nu la noi dupa parerea mea poti sa ncerci sa cauti pe net ca sant clinici care scot tatuaje dar ca sa ti ia banii iti vor spune ca iese, si daca nu s facute cu tusuri speciale de tatuaje nu ti iese complet dar banii tot tii vor lua, parerea mea e sa ti le acoperi cu ceva mai frumos