| anonim_4396 a întrebat:

Exista teme pentru telefonul LG KU990 Viewty? daca dap dati-mi si mie site-uri dupa care sa iau plz... dau funditahappy

6 răspunsuri:
| a răspuns:

Exista, dar nu le poti pune in telefon. nici prin usb, nici prin bluetooth. am si eu lg ku990 viewty si nu merge. am auzit ca este un program, dar care trebuie instalat la orange. thinking

| Myr3ll1994 a răspuns:

Intra pe zedge.net iti alegi telefonul din lista de telefoane si descarci ce vrei: jocuri, teme, imagini etc.

| Alasia a răspuns:

Eu, in dimineata asta am terminat de instalat temele dar iti spun ca super greu. am stat 6 ore. e un prcedeu fff complex. programul cu care le pui se numeste EFS Media Builder si ai nevoie si de thememanager 3. 2 eu iti dau si un site unde scrie exact ce trebuie sa faci. dar daca vrei, eu iti dau id-ul meu, ade_diabla94@yahoo.com si iti dau eu si programele si tot si daca intampini greutati sau nu sti ceva, ma intrebi pe mess. iti spun ca e super greu.

| veluangel a răspuns:

Nui adevarat merg bagate da prin usb si iti trebuie lgapp cauta si u pe google tutorial de instalare teme pe LG ku990