| Yamatooo a întrebat:

Exista un site sau un program cu care pot afla datele personale ale cuiva doar prin scrierea numelui sau? FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU exista! Daca sunt date PERSONALE cum sa le afli? Scrie pe google numele si vezi poate gasesti ceva gen adrese de HI5 Facebook...etc. Daca ar umbla un program din acesta pe internet fi sigur ca acele date nu s-ar mai numi PERSONALE si atunci Sectia de Evidenta a Populatiei din cadrul Ministerului de Interne nu si-ar mai avea rostul!(poate nu te multumeste raspunsul meu dar asta-i adevarul ) Bafta!