| Anonim1045 a întrebat:

Cum pot afla originea numelui de familie? Exista vreun site sau ceva?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu exista un site pentru asa ceva.

| REDSQ a răspuns:

Ceea ce intrebi tu se poate rezolva doar apeland la cineva specializat (si pe care sa-l platesti) ca sa iti caute in arhive, in registrele prafuite si sa-ti intocmeasca ARBORELE GENEALOGIC (asa se numeste).

| mirunaana a răspuns:

Daca primesti raspuns te rog sa mi-l dai si mie...prin mesaj privat.eu stiam ca asta se poate numai la primarie la arhive.dar daca este si site te rog nu uita sa mi-l dai.mc mult:*