| Alexandru_Ionuț_1998_XVpG a întrebat:

Există vreo agentie de pariuri care sa iti dea bonus fara sa depui bani pe cont?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu, si banii din bonus de obicei ca sa poti sa-i scoti au o gramada de clauze. De exemplu stiu ca la bet365 (cand era) bonusul trebuia sa-l rulezi de 3 ori la cote mai mari de 2 ca sa-l poti scoate. Deci daca aveai un bonus de 100 de lei trebuia sa-i pariezi de 3 ori la cote de peste 2 si apoi daca dupa toate astea castigai ceva puteai sa-i scoti...

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Nu exista. Mi-a spus un prieten ca cei de la EFortuna ar da asa bonus fara depunere, insa ma indoiesc. Poti sa te interesezi. Eu consider ca nimeni nu e prost astfel incat sa piarda bani in modul asta. Ce ar mai avea ei de castigat daca lumea isi face cont si joaca din banii agentiei?