| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun program pentru a vedea daca este pe inv pe mess?

13 răspunsuri:
| Zâmbărici a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the flooreu de obicei intru pe google sh scriu acolo la inceput 'cine sta pe inv'apoi iti apar mai multe situri sh parca al 2-lea sau al treilea apoi scrii idul sh gata :d rolling on the floorrolling on the floor

| anonim a răspuns:

Http://www.narubian.com/
de aici poti downloada si avatarul.

| me_6767 a răspuns:

Da exista! este un sit! www.ascuns.ro sau www.status-yahoo.ro introduci id-ul in rubrica si iti arata daca e online, ofline sau invisible!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ronintnf

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un site foarte bun este www.detectinvisible.me.
Are o interfata super, este foarte rapid. Pe site se gasesc si o colectie de programe utile pentru mess, statusuri, avatare.
Cei care vor o varianta program pentru verificare status yahoo, pot descarca aplicatia "Detect Invisible.Me" de pe site-ul mai sus amintit.
Recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Giana_001

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hgm_muzica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fubuandreea@ymail.com

| mad a răspuns:

Exista programe si totusi o sa-ti recomand niste situri: www.yscan.info; www.ydetector.com sunt mult mai usor de folosit si nu e nevoie sa instalezi ceva in pc...etc