| Clara_9356 a întrebat:

Exista vreun site unde s-au afisat rezultatele la examen?(clasa a 8a:d) Dau fundiitaaa big grin

Răspuns Câştigător
| Grimalkin a răspuns:

Se vor afisa dupa ora doua, cica, pe http://admitere.edu.ro. :]

2 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/......Nationala/

Dar se afiseaza la ora 2. (atat in scolii, cat si pe site)
Mai poti incerca si pe EDU.RO

Succes! (oricum, si eu le astept cu nerabdare!)

| Alyra a răspuns:

Bună! Din câte știu eu,rezultatele nu s-au afișat încă pe niciun site, fiindcă trebuie să apară mai întâi la școală.(așa ar fi normal și corect). După ce se vor afișa, va fi suficient să scrii pe google"rezultate evaluarea națională 2011". O să găsești tu. Oricum...ar fii mai bine să vezi mai întâi la școală.
Succes tuturor! Să luați doar note bune.