| curiozitatea a întrebat:

Extensii de gene?
ce parere aveti?
dau funda pentru cel care imi raspunde la urm intrebare:
-Poti sa alege marimea si forma pe care o vrei?
-Are sclipici?[nu as vrea]
-Lumea isi da seama ca e fals? Chiar daca e parca natural?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Sunt ok daca chiar ai nevoie sau la o ocazie mai speciala dar nu sa iti incarci ochii sa nu ti se mai vada pupilelel.Nu au diferite forme. Ori se pun fir cu fir ori manunchiuri de gene.La marime cred ca sunt putin mai lungi ca si cele naturale sa le poti scurta daca vrei.Nu au sclipici.Depinde, daca genele naturale iti erau mai mici si nu foarte dese si apoi tu vi cu gene de 2 degete...sunt sanse mari sa observelaughingO sa para naturale sau ca si cum ai folosi rimel.
Ai grija cum si unde le pui sa nu iti deterioreze lipiciul genele naturale.

1 răspuns:
| curiozitatea explică:

Adica. vreau sa zic. ïsi da seama chiar daca sunt micute? adica sunt diferite cu mult de cele naturale?