| Balancelbun69 a întrebat:

Fac sala de cateva saptamani si am scolioza. Este posibil ca chestia asta sa imi afecteaza abilitatile... stiti voi... barbatesti? Chiar ieri am dat de un canal pe stiti voi ce site si chiar eram foarte pasionat dar de cateva zile pur si simplu nu mai merge. Ce pot face sa revin la starea mea naturala?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scolioza nu afecteaza sexul si nici gimnastica sau exercitiul fizic, posibil chiar sa iti imbunatateasca conditia fizica si sa-ti mai corecteze si scolioza, dar nu strica nicicum.

| AlexCristi97 a răspuns:

Depinde de intensitatea exercitiilor. Exista destule cazuri in care barbatii se forteaza la sala si dupa pur si simplu nu mai au energie pentru "altceva".
De asemenea daca esti foarte slab, iti poate scadea nivelul de testosteron si de acolo iti scade si cheful. Acum de curand am vazut niste vloguri de la Radu Antoniu (in engleza) pe subiectul testosteronului...