| heartslow a întrebat:

Sal!
Banuiesc ca fiecare am avut o zi mai nasoala, dar ce pot face sa-mi revin, din starea asta? Si inca o intrebare, stiti ca mai avem 2 saptamani de vacanta si cateva zile, si as vrea sa vin mai [...], reinprospatat, daca pot spune asa la scoala, >Cum?
Dau funda dublaa!

1 răspuns:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Schimbati freza, ia-ti haine misto, iar ca sa nu mai ai o zi nasoala, gandeste la ce iti doresto u cel mai mult, sau ce iti place tie, fa ceva interesant, uitate la un film de groaza si ai sa uiti de probleme.