| xDianne a întrebat:

Facebook : cum fac sa pun pozele pe" public" si nu pe " prietenii prietenilor "?

3 răspunsuri:
| Soborigozaur a răspuns:

Dai la pozele tale-->albume si vezi ca in dreptul fiecarul album este in drepta, colt jos niste" omuleti" dai clik pe ei, sageata de jos si vezi ca sunt mai multe categorii si alegi din cele 4 cine vrei sa iti vada acele fotografii.

| Iubibilăă a răspuns:

In susul pagini se afla o steluta. Dupa ce o selectezi apesi setari de confidentialitate. Cand este gata vei urma pasii de acolo.

| IoAlexandra a răspuns:

Dai la setari de confidentialitate si selectezi acolo public