| Tinutsa a întrebat:

Facebook sau Hi5? Argumentati de ce?

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Niciunul. Amândouă mi se par inutile.Am avut cont de facebook, însă l-am dezactivat.
Baftă!

| LifeFail a răspuns:

Bună.
Spunea cineva că nu mai e la modă Hi5-ul,ci Facebook-ul. Dar, dincolo de diferenţele de care se tot vorbeşte, în curând Facebook-ul va ajunge la fel ca Hi5-ul,pentru că asta e noua modă, toată populaţia va migra în scurt timp pe facebook, inclusiv grupul ăsta emo-cocalar-gay.
Baftă.

| thegreatgatsby a răspuns:

Facebook. simplu. hi5 sucks.
1.totul e mai rapid pe fb
2. e un site mai serios. toti oamenii importanti sau faimosi au cont iar daca vrei spre exemplu sa devii cantaret, fb te ajuta FOARTE MULT.
3. pe hi5 sunt mai multi cocalari si este mai mult un site de matrimoniale.

| Dumnezău a răspuns:

World of muthafuckin' Warcraft smug

| Marya6329 a răspuns:

Sincer nici una, daca vrei sa iti vada altii pozele le dai si gata la cei care vrei si daca vrei sa vorbesti de aceea este mess-ul sau telefonul

| Mally98 a răspuns:

Facebook-tare pentru ca ff multi oameni faimosi dar nu numai au cont.si este mai simplu
Hi5-porcarie pentru ca poti sa iti editezi numele. avataru ala cu fata sau baiatu si toate porcariile

| stanlaura80 a răspuns:

Facebook : are foarte multe jocuri distractive
hi5 : poti modifica profilul,(fundal) ai si fata sau baiatul ala...nu mai stiu cum se numeste pe care poti sa il editeze km vrei...:d fundita? big grin

| Genevive a răspuns:

Facebook-ul mi se pare mult mai uril si mai putin enervant.
De ce?
Pentruca, dupa cum bine stim, lumea [Romania cel putin] se umple de cocalari si de pitipoance. Pe Hi5 vei da foarte des de nume gen" Printzesha tha " sau " Youbitha t'bejte".
- Facebook-ul este mult mai uitlizat decat Hi5-ul
- Vei gasi in mare parte lume cu nume normale [exemplu: Popesc Maria in loc de Marry"PrintZzEsha]

acum, depinde de tine care te atrage cel mai mult.
Parerea mea este ca Facebook-ul este mult mai util decat Hi5-ul [pana nu o sa se umple si el de fel si fel de nume cocalaresti]

| Stefi1 a răspuns:

Facebook pentru. ca este mai tare. Facebook-ul este la moda. fundita?:*