| BlueCupcake a întrebat:

Fani Naruto, adunati-va!

Am aflat de la o prietena, ca in Naruto Shippuden, Sasuke o va ataca pe Sakura, dar Naruto o apara. Vreau sa stiu in ce episod apare chestia asta, si daca mai sunt episoade in care Sasuke ataca echipa 7.

Mersi! kiss

3 răspunsuri:
| CoMyYySiAtat a răspuns:

Ca si chestie..., de ce nu ai pus asta la Filme & Seriale?

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Ca si chestie..., de ce nu ai pus asta la Filme & Seriale? Si da o va ataca, am aflat de la sora mea, dar...cick o s-o si invite sa se alature lui (va fi rau si va purta un halat )!

| ana290_3374 a răspuns:

Va aparea la episodul 204 dar s-ar putea si la 205. tot ce stiu