| dulcica1 a întrebat:

Felicit toti membrii TPU.ro cu Sfintele sarbatori de Pasti! Sincere felicitari cu sosirea Sfintei Sarbatori a Invierii Domnului si fie ca odata cu sosirea ei sa devenim mai buni, mai sinceri, mai rabdatori, mai luminati la minte si la suflet si plini de incredere in cel de SUS si cu mai multe raspunsuri! PASTE FERICIT!

4 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Multumesc la fel si tie kiss

| kaya a răspuns:

Hristos a inviat! Toata lumea sa aiba un Paste fericit, numai bine si numai impliniri kiss

| Bia:X a răspuns:

Ms la fel:*

| Alin_3802 a răspuns:

Mulţumiri de bine din părtea noastră TPU. Lumină an suflete să fie pentru toţi.