| ancutza_4814 a întrebat:

„Femeile scunde au mai multă feminitate". Credeti ca e adevarat? Vreau sa stiu parerea voastra.Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| alebruneta a răspuns:

Draga Ancutza, o femeie pentru a avea feminitate nu conteaza ca este scunda sau inalta important este felul ei de-a fii, modul in care se comporta, felul in care vorbeste happy... nu uita intr-un fel sau altul orice femeie are feminitatea ei chiar daca unele stiu sa si-o expuna mai mult sau mai putin.

4 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Asa se spune dar nu e adevarat intotdeauna.Conteaza ce talent, ce frumusete si ce gratie are si toate acestea nu tin de inaltime.

| vampir004 a răspuns:

Da,asa se zice

| PrincessSophie a răspuns:

Depinde de interpretarea fiecaruia. Fiecare femeie e feminina in felul ei, feminitatea nu sta in statura sau in alte lucruri de genu'

| PinkPanther_3499 a răspuns:

Eu nu cred asta. Fiecare are atuurile sale. Fie ca e scunda, fie nu.