| crazydog a întrebat:

HEYY TPU.ce parere aveti despre telefomul Samsung s3650 Corby? eu il am si am o parere buna despre el...dar vreau sa stiu si parerea voastra.DAU FUNDA!big grin

Răspuns Câştigător
| Gabi19971983 a răspuns:

Buna.
Eu am acest telefon de 2 ani.
Si crede-ma e unul dintre cele mai bune telefoane pe care l-am avut.
Am mai avut 2 cu touchscreen dar unul m-a tinut vreo 6 luni altul doar 1 an.
Iti recomand acest telofon, are si garantia 1 an parca, altele n-au deloc.
Plus ca acest telefon e la un pret acceptabil.
Daca vrei sa mai stii si altceva despre el intreaba-ma!
Funda?

2 răspunsuri:
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

L-am avut si eu, mi-a placut cel mai mult ca ii tine bateria, si a venit direct echipat cu folie si husa din piele(restul accesoriilor le au toate telefoanele). Daca nu ai pretentie de "smartphone", telefonul e super!

| crazyfun a răspuns:

E un telefon bunicel! depinde pentru ce il folosestihappy

oricum telefoanele de la Samsung din ceneratie recente au o calitate mai ridicatabig grin