| chip6angelic a întrebat:

Fete VS Baieti... ce puteti sa imi spuneti?

Răspuns Câştigător
| alina58 a răspuns:

Amandoua sexele sunt importante!
Stii vorba aia, in spatele unui barbat puternic, sta o femeie si mai puternica!
Suntem creati in asa fel incat sa ne sustinem unii pe altii!
As putea sa iti aduc 100 de argumente cum ca barbatii sunt mai buni, sau invers. Dar, nu ar avea nici un rost! Sa iti dau un exemplu: barbatul schimba butelia la aragaz, dar femeia gateste! Nu pot sa spun ca femeia e mai importanta pentru ca gateste! Daca nu ar functiona aragazul, nu ar putea gati! Deci ambii sunt foarte importanti!

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

O prostie...

| Mao a răspuns:

De ce să compari fetele cu băieţii şi invers? Fiecare are defecte şi calităţi, nu le poţi pune într-o balanţă.

| 0PopaPorno a răspuns:

Pai baietii mereu au o senzatie de superioritate față de fete. Deci ei mereu cred ca sunt cei mai buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem complementari, fiecare baiat sau fata, are lipsuri si plusuri, care se completeaza reciproc, ca piesele de puzel.Insa nu sunt de acord cu femeile sau fetele care se cred mai destepte, sau alte prosti dinastea.Suntem egali cu toti.

| aragon90 a răspuns:

Sunt deacort cu alina58