| apocalipsa25 a întrebat:

spuneti-mi ce le place la baieti sa vada la fete?

Răspuns Câştigător
| Adrian_Iulian_1997 a răspuns:

Sa se simta fericiti langa ea si sa poata purta o conversatie timp de mai multe ore. Si trebuie sa fii naturala, sa nu incerci sa te schimbi pentru ca nu e bine ca baiatul sa te placa pentru ceea ce nu esti ci ar trebui sa te placa pentru ceea ce esti. Sper ca te-am ajutat. Plz funda big grin

6 răspunsuri:
| EnglandGB a răspuns:

La suprafata conteaza foarte putin pentru baietii destepti! sa fie modesta. draguta,emotiva, simpatica, sa fie glumeata, sa fie grijulie, sa stie sa iubesca.

| NedeaAndrei a răspuns:

Hmm..In primul rand sa poata purta o conversatie cu fata respectivahappy Sa fie ingrijita, sa fie sincera(alta chestie ft importanta) si sa fie cat mai naturalahappy
Si cred ca cel mai important, sa faca baiatul sa se simta excelent in timpul petrecut cu eahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţâţe.

| Molecula a răspuns:

Sa vada ca tin la ei si sa simta ca pot avea incredere in ele ca nu ii inseala, astea 2 sunt cele mai frecvente, bineintele, sunt aia obsedati care vad la o fata numai curu si tatele, alt ceva nu mai au in cap

| Adeniy a răspuns:

Eu cred ca simplitatea si naturaletea.