| Diamond5 a întrebat:

Fetele de etnie rromă (ţigăncile) ştiu sa iubească?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Toti oamenii iubesc, chiar si animalele iubesc din instinct. E urat sa discriminam, unele iubesc chiar mai mult si mai frumos decat fetele din alte etnii mai "respectate"

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu iubesca? oricat de impotriva lor am fi noi, sunt si ei oameni, majoritatea nespalati, needucati si hoti, dar sunt oameni

| N0xEterniS a răspuns:

Orice om stie, in felul lui happy
Nici nu se pune problema de etnie!

| foxsilver a răspuns:

Se spune ca tiganii au sangele mai fierbinte decat cei de alta etnie. Ca atare, e posibil sa iubeasca chiar foarte mult, si foarte bine.
Au un temperament mai puternic din toate puctele de vedere, inclusiv cand este vorba de iubire, deci, stiu sa iubeasca.
In modul lor, in felul lor de a se manifesta, dar au puterea sa iubeasca, ca si alt om, caci si ele au suflet.

| andrei1237 a răspuns:

Normal,sunt si ele oameni.