| marianamay a întrebat:

Fetele, nu stiu daca sa imi iau un ruj de la Avon, se numeste Swatch Colordisiac si eu as vrea sa iau nuanta Satin Sheets Flavored si nu stiu daca culoarea este ca cea din poza aceasta :
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:15, s:0&tx=106&ty=48 va rog daca stiti spune`ti`mi

Răspuns Câştigător
| NatyNate a răspuns:

Nu, nu e nuanta aceea, am o prietena care si-a comandat nu stiu cate rujuri si nici unul nu a fost nuanta dorita de ea. Am auzit de la mai multi ca nu e chiar nuanta pe care o doresti.

1 răspuns:
| Buuff a răspuns:

DEobicei rujurile de la avon sunt la fel ca in poza. nu-ti fa griji nu te min aia si sunt si calitativehappy