| Mylifeispink a întrebat:

Cine are de la avon rujul colordisiac. nuanta Satin sheets flavored. este un roz asa frumos deschis sau nici nu prea se vede?

2 răspunsuri:
| anotimp2 a răspuns:

Eu am can't resist coral.E foarte cremos(parca preatongue), dar acopera bine. O sa-mi iau si nuanta specificata de tine. happy

| azzuBaa a răspuns:

Bunahappy eu am si nu see vedee asa strident. dar e un ruj super dragut pentru o fata. aasta daca nu cumva iti plac culorile extravagantehappy. sincer tii l`as recomanda:* baftaa:*