| alex_2439 a întrebat:

Fetele... voi ce cadou ati vrea sa primiti de craciun de la iubitul vostru?

Răspuns Câştigător
| gossipgirlxoxo a răspuns:

Ceva care sa ma faca fericita.inel!

9 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Pe el.Doar atat... dar cred ca cer ceva imposibilsad

by daiiwinking

| BuBuLyNa a răspuns:

Un ursulet mare de plus sau o bijuterie ceva!

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu cred ca el imi este de ajuns:*

| GreenEyes a răspuns:

EL imi e de ajuns, dar bineinteles ca nimeni nu tine cont cand spui " nu vreau nimic"! Asa ca mi-as dori o carte. Mi se pare un cadou frumos. La chestii gen machiaj oricum nu s-ar pricepe...happy

| Minty a răspuns:

Cartea lui preferata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ferrari; x laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe el imi doream si inca imi doresc sad si sa ramana cu mine pentru totdeauna sad. insa din pacate.cadoul lui pentru mine a fost o despartire.asa inaintea sarbatorilor sad

| cristina_3299 a răspuns:

El ar fi cadoul indeal.sau daca nu un ursulet de plus sau o inimioara pe care sa scrie te iubeschee hee

| alex_2439 explică:

mi-ati dat idee. o sa-i cumpar un inel! multumesc