| gigimuranus a întrebat:

am o intrebare atat pentru fete, cat si pentru baieti, voi ce v-ati dorii sa primiti cadou de la iubita/iubitul vostru, indiferent de ocazie, ca doar pentru a oferii un cadou nu trebuie ocazii diferite (excepti 1 an), asa de exemplu de Craciun ce v-ar place sa primit? Astept raspunsuri si de la fete si de la baieti! big grin

6 răspunsuri:
| ooLaviii a răspuns:

Ceva unic.O felicitaree sau o poezie de dragoste.Un poem in care sa imi spuna ce simte el defaft pentru minee si chestii...Deci ceva original pe care il pot pastra mult timphappySuccesbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| AneZniP a răspuns:

Un trandafir cu un sarut si cu magicele cuvinte :"Te iubesc!" love strucklove strucklove struck

| PewDyePye a răspuns:

Un sarut big grin

| Iloveyou4ever a răspuns:

Mie mi-ar placea sa primesc un trandafir rosu sau o bijuteriehappy

| Anomisa a răspuns:

Pai eu ca sunt fata mi-ar placea sa primesc de la persoana iubita ceva deosebit si unic. adica nu stiu.o declaratie de dragoste unica sau cv de genutongue