| Maria_6250 a întrebat:

Feteloooooor!crying(
Astazi am dat comanda expres pe numele meu, si s. a facturat...
Tot astazi am mai dat o comanda pe alt reprezentant si scrie retinuta pentru verificarea credituluicrying( problema mea e urm, imi trebuiesc urgent produsele sambata! Sunt cadouri pentru o nunta crying( nu stiu ce sa faccrying( ajutati`ma cu un sfat. cand credeti ca o sa vina? ( tin sa amintesc ca ambele comenzi sunt expres) pana in ora 1crying

1 răspuns:
| Lalala_3691 a răspuns:

Pai...suna femeia care te-a facut reprezentant sa te ajute:? eu asa am facut