| UsersBoss a întrebat:

Fetelor ajutati-ma voi, spuneti-mi voua cum v-ar placea sa fie iubitul vostru adica cum ar trebui sa fiu ca sa ma placa o fata? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,sa fi in primul rand tu insuti, sa nu incerci sa te schimbi pentru nicio fata, fiindca nimeni nu este perfect, toti avem defecte doar ca unii stim sa le ascundem mai binehappy.Cat despre intrebarea ta, mi-ar placea ca prietenul meu sa nu fie foarte...sofisticathappy.Sa fie in primul rand o persoana de incredere,sa tina la mine la fel cum as tine si eu la el[dragostea trebuie sa fie reciproca],sa aiba cat de cat minimul de inteligenta,sa fie amuzant, frumusel din punct de vedere fizic si sa fie popular[sa vorbeasca cu toata lumea fara sa faca diferente intre persoane].Cam astea sunt calitatile pe care as vrea sa le aiba prietenul meu, insa, in primul rand, ar trebui sa ma iubeasca.Pa-pa!happy

4 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pai daca as avea iubit mias dorii sa fie:
-inteligent
-amuzant
-comunicativ(adica mereu sa comunice cu mine)
-bun(atat la suflet cat si la comportament)
-sa fie sincer
-sa fie el insasi
-sa arate bine(acum nu poti plac epe cineva care sa nu arate macar putin frumos, adevarul)
O seara buna!

| AnYyCrZ a răspuns:

In primul rand fii tu insuti, si asta este valabil si pentru fete...In rest fata care te iubeste cu adevarat, te va iubi asa cum esti.Dar lasand asta la o parte, fetele se uita la baietii cu iphone 4 sau 5, ochii albastrii si parul blond, sa fie popular s.a.m.d

| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Putin poular(nu neaparat), prietenos, politicos cu fetele, nu si cu baietii, amuzant, sa zambesti mereu, sa te porti uneori ca o fata, sa nu faci pe dsteptul, sa te bagi in discutiile fetelor, etc.(ma mai gandesc si-ti mai zic) laughing

| bellaindra a răspuns:

Unor fete le plac baietii draguti cu bani etc. dar pentru unele fete conteaza ca baiatul sa fie prietenos haios sa arate ca o iubeste etc. deci daca vrei sa impresionezi o fata nu ii spune ca de fapt ai bani si latele. arata-i cum esti tu de fapt. aaaa si fa-o sa rada (: funda?