| TheGrooveStreet a întrebat:

Fetelor, cand vedeti un baiat cu blugi mai stramti si picioare lucrate, care e o primă părere?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie mi se pare ok, dar sa fie negri sau o culoare mai inchisa si cu un tricou mai largut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cocalar...

| neutrino a răspuns:

Prima impresie este ca nu stie sau nu are gusturi cum sa se imbrace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu sunt fata, iti zic eu, a cocalar. am destule exemplare de genul la sala. cand ii vad cum se imbraca ma fac sa imi fie rusine ca am acealsi gen cu niste prapaditi de genul.

| asdfghjkle123456 a răspuns:

Depinde cat de strami sunt. Daca sunt foarte stramti da impresia de cocalar dar daca sunt undeva intre lejer si stramt e ok, pare chiar dragut