| Ritsuko a întrebat:

Fetelor,ce le luati iubitilor de Ziua Indragostitilor? Am vazut peste tot cani, perne si tricouri personalizate dar mie mi se par cam ...deplasate.Ce le luati sau ce le-ati lua?

3 răspunsuri:
| iflirius a răspuns:

Bai, inca e ciudat ca unele nu stiu ce sa le ia prietenilor lor de Valentine's. De fapt, de ce sa ii dai obligatoriu un cadou atunci? il poti face in oricare alta zi, totul trebuie sa fie programat ca sa isi piarda farmecul?
daca nu stiti ce cadouri sa le luati inseamna ca nu ii cunoasteti suficient de bine cat sa luati ceva simbolic si ca deja s-a instalat rutina cu ursuletii si canile voastre sinistre.

| AirănMeidăn a răspuns:

Sincer nimic. Asta daca as avea un iubit. Asa cum sunt acum, tot nimic
Mi se par banale cadourile de genul. Probabil l-as intreba daca vrea sa mergem intr-o cafenea sau ceva. De obicei nu stiu cum sa primesc cadouri deci as prefera ca el sa faca la fel

| catty22 a răspuns:

Poti sa-i iai un parfum foarte bun, sau un tort facut de tine pe care scrie"Te iubesc :*" sau afla singura ce vrea...:*