| laurentiu_5039 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti de baietii inalti sad?
am 1, 90 si sunt f complexat!
si colegii mai fac cateodata misto de mine. si nu da bine. chiar daca zambesc ma gandesc toata ziua la lucru ala...

4 răspunsuri:
| EsarfaRozZ a răspuns:

Eh, nu ai de ce sa te simti complexat. E adevarat, fiecare avem complexele noastre (mi ales fetele, fiecarei fete nu i place ceva la ea, etc). Dar nu ar trebui sa te simti prost. Mie personal imi place sa fie un baiat mai inalt ca mine. Cum as arata eu, la 1. 75 cu un baiat de 1. 50?rolling on the floor) ca Moni si Iri...nu arata bine. Baietii sunt frumosi inalti.

Si nu mai pune la suflet ce zic colegii, sau prietenii, pentru ca nu meritawinking e important cum te simti tu...big grin Daca te simti bine in pielea ta, este tot ce conteaza, si nu trebuie sa bagi in seama comentariile rautacioase!

succes!

| ARSSS a răspuns:

Frate, sa-ti zic ca se poate mai rauhee hee... am 1. 95- sau 1. 96 la 17 ani, si eu sunt complexat, dar faza e ca de me nu indraznesc sa rada prea multi tongue, dar de multe ori fac si eu glume pe seama mea, sa nu arat ca sunt asa complexathee hee, de ex: eu schimb becu din fund, sau prostii din astea tongue, din cate am observat, e un avantaj sa fii inalt, da stii cum se zice, ce-i prea mult strica, 1, 90 e super mah, nu fii bleg, sa-ti para bine, eu am motive sa-mi para rauhee hee, si oricum imi pare tongue dar u du-te la sala, "aranjeaza-te", pune ceva muschi, si o sa vezi ce bine o sa-ti stea tongue
Inalt si un pic facut, e fain
mic si facut nu prea laughing)
din curiozitate, cati ani ai?tongue

| ARSSS a răspuns:

Da, stiu ce simti, dar ai 19 ani, 1, 90, ti-am zis tongue, un pic de sala si esti foarte binehee hee, eu oricum cred ca mai cresc din pacate..., cred ca stai intr-un oras mic, ca doar acol sunt putini inalti, si ceilalti vad inaltimea ca un lucru neobisnuit si rad de gelozie cei de 1 m 70, care ar da totul pentru 10 cmhee hee

| laurentiu_5039 explică:

Am 19 ani
dar stai linistit ca nu fac toti de mine asa cati sunt cativa
si poate mai aud pe strada vorbe. hmm si ma cam deranjeaza.