| khwewljewew a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre baietii cu tatuaje? Va plac?!

Răspuns Câştigător
| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Da! Tatuajele chiar imi plac la un baiat, sunt interesante, dar dupa cum vezi gusturile nu se discuta, fiecare are alta parere.Aaa da si sa fie tatuaje frumoase, facute bine.happy O seara buna!

35 răspunsuri:
| khwewljewew explică (pentru MihaelaMariaPopa):

Fiecare cu parerea lui big grin

| SlymOvy a răspuns:

Da imi plac :X dar nu foarte extravagante

| MihaelaMariaPopa a răspuns (pentru khwewljewew):

Arta, nearta, mie tot nu-mi plac

| jojojojome546 a răspuns:

Mie imi plac sincer! adica mi se par dragute dar nu sa intreaca masura ca Lil Wayne laughing

| Andrei900Boss a răspuns:

Sunt Baiat si imi fac tatuaje si imi bag un Piercing uite vide-ul cum vreau sa ma fac
https://www.youtube.com/watch?v=N_Fv3ey87g4

asta cred ca a bagat steroizii in el in vide-ul sau nu stiu dar asa vreau sa ma fac si sa-mi pun ceva pe cap sa ma tund si sunt multe vide-urii cu asta? https://www.youtube.com/watch?v=HxYd9wzozEk