| khwewljewew a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre baietii cu tatuaje? Va plac?!

Răspuns Câştigător
| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Da! Tatuajele chiar imi plac la un baiat, sunt interesante, dar dupa cum vezi gusturile nu se discuta, fiecare are alta parere.Aaa da si sa fie tatuaje frumoase, facute bine.happy O seara buna!

| khwewljewew explică (pentru LittleShyDevil):

Asta ziceam si eu. nu stiu de ce unele persoane considera persoanele cu tatuaje ca sunt puscariasi sau golani. De unde si pana unde? Eu cred ca este o arta. Si imi plac foarte mult.Am in jur de 11 tatuaje pe bratul drept. big grin
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/......8837_n.jpg

| LittleShyDevil a răspuns (pentru khwewljewew):

Drept? Nu-i stang?laughing Sa nu vad eu bine! Oricum, am zis ca imi fac tatuaj intr-un moment de nebunie totala, inca nu am acel moment. Da, este o arta, mai ales atunci cand iti face cineva bine si sa te reprezinte. Vreau sa te intreb de pierce-ul din ureche, cat de tare a durut?big grin

| khwewljewew explică (pentru LittleShyDevil):

E drept laughing. Poza e facuta in oglinda. Nu e pierce, se numeste flesh tunnels. Nu prea a durut asa tare. La inceput. si o maresti treptat. Eu mi l-am facut singur, la salon doare mai rau laughing pentru ca ala nu are rabdare cu tine.

| LittleShyDevil a răspuns (pentru khwewljewew):

Scuze, nu ma pricep la asta.happy Si poate suna ciudat, poate deviez de la subiect, dar de ce le-ai facut? Si tatuajele si "flesh tunnels"? Un motiv anume, cred ca fiecare tatuaj trebuie sa aiba o poveste. Nu? happy

| khwewljewew explică (pentru LittleShyDevil):

Pai o panza de paianjen pe cot cu un paianjen pe antrebrat si care are un M (Matei) numele meu.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/......3725_n.jpg (asta in amintirea prietenei mele care a murit intr-un accident). https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/......5934_n.jpg (pentru tatal meu) si mai am niste zaruri si trandafiri pana la umar. big grin Tatuajele mi le-a facut varul meu in 2 zile laughing

| LittleShyDevil a răspuns (pentru khwewljewew):

Wow, cea cu prietena este super. Dar de ce are gura cusuta? Sau mi se pare mie?thinking Scuze ca intreb asa de multerolling on the floor)

| khwewljewew explică (pentru LittleShyDevil):

Asa mi-a venit mie. e gen "nu-i voi mai auzi niciodata glasul" ma rog laughing intelegi tu

| LittleShyDevil a răspuns (pentru khwewljewew):

Da, am inteles! Este foarte frumos.happy

| khwewljewew explică (pentru LittleShyDevil):

Multumesc frumos. :*

| LittleShyDevil a răspuns (pentru khwewljewew):

Si planuiesti sa iti faci unul nou? Sau inca nu?(sunt insistentarolling on the floor) )

| khwewljewew explică (pentru LittleShyDevil):

Da laughing dar sunt intr-o dilema ca nu stiu ce sa imi fac...

| LittleShyDevil a răspuns (pentru khwewljewew):

Apropo multumesc pentru fundita! Cred ca ai ceva in minte, dar nu stii inca ce sa alegi, presupun...

| khwewljewew explică (pentru LittleShyDevil):

Nu ai pentru ce. Exact! :*

| LittleShyDevil a răspuns (pentru khwewljewew):

Ok! Gata ca te-am zapacit complet laughing. Multumesc din nou! happy

| khwewljewew explică (pentru LittleShyDevil):

Nu e nicio problema laughing.

35 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Faptul că au tatuaje nu influenţează prea mult părerea mea despre ei. Depinde şi de tatuajele pe care le au într-o oarecare măsură, da.

| mona a răspuns:

Nu sunt genul meu, unul mai merge dar mai multe deja devine... exagerat

| LarissaMouse a răspuns:

Buna! Sincer, la sun baiat tatuajele mi se par sexy happy Depinde si de tatuaj.Nu imi plac cele pe tot bratul, dar se vede bine pe umar, mai ales daca are muschi laughing

| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Da! Mie imi plac si le consider atragatoare la un baiat, dar vad ca nu multa lume este de aceesi parere laughing
Te pup kiss

| khwewljewew explică (pentru AndreeaEma):

Da, stiu laughing. Multumesc :*

| SuneteDeChitara a răspuns:

Mi se par destul de ok.

| Ioonela a răspuns:

Nu vreau sa par rautacioasa, dar nu imi plac happy

| m97 a răspuns:

Fiecare are dreptul sa faca ce vrea cu corpul lui, dar mie nu imi plac astfel de baieti.

| Andrei900Boss a răspuns:

Sunt Baiat si imi fac tatuaje si imi bag un Piercing uite vide-ul cum vreau sa ma fac
https://www.youtube.com/watch?v=N_Fv3ey87g4

asta cred ca a bagat steroizii in el in vide-ul sau nu stiu dar asa vreau sa ma fac si sa-mi pun ceva pe cap sa ma tund si sunt multe vide-urii cu asta? https://www.youtube.com/watch?v=HxYd9wzozEk

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Vaii,Nu X_x laughing un tatuaj micut cu un nume sau ceva de genu, e ok dar mai mult, si evident NU [-x phbbbbtwinking
pup :* puppy dog eyes

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Nu, ma dezgusta

| khwewljewew explică (pentru MihaelaMariaPopa):

Fiecare cu parerea lui big grin

| MihaelaMariaPopa a răspuns (pentru khwewljewew):

Arta, nearta, mie tot nu-mi plac

| adry2001 a răspuns:

Daca au ceva micut, gen o litera sau un simbol, nu-mi prea pasa, dar daca este mai mult, NU.

| Enanita a răspuns:

Buna!

Nu am o anumita parere. Nu imi plac, dar nici nu imi displac.

Pa-pa!

| jojojojome546 a răspuns:

Mie imi plac sincer! adica mi se par dragute dar nu sa intreaca masura ca Lil Wayne laughing

| SlymOvy a răspuns:

Da imi plac :X dar nu foarte extravagante

| IasminaMaria a răspuns:

Baietii cu tatuaje dau cateodata dovada ca sunt duri dar si sentimentali
sunt destul de draguti

| nicegirl97 a răspuns:

La un baiat da