| gabryel a întrebat:

Pentru fete, va plac baietii cu tatuaje si ce parere aveti despre ei, adica prima impresie, puteti sa imi recomandati un salon de facut tatuaje, din bucuresti cu preturi mai accesibile?

8 răspunsuri:
| andreea_4134 a răspuns:

Imi plac baietii ca tatuaje. Adica cu un tatuaj -2; si sa nu fie de prost gustwinkinghappy

| diana_3226 a răspuns:

Ador baietii cu tatuajebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult baietii cu tatuajebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac mult, mi se par mai interesantibig grinparca au ceva special, ceva aparte care ma atrage.Si eu am unul intre omoplatibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador baietii cu tatuajebig grinau ceva aparte care ma atrage.Am si eu unul intre omoplatibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi, nu-mi plac baietii cu tatuaje, dar nu am nimic cu ceilalti care isi fac aceste desenewinking Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P. S Am uitat sa-ti dau link-ul care te intereseaza;) http://www.funkytattoo.ro/salon-funkytattoo Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam disperate fetele astea, ''ador baietii cu tattoo'', nu cred ca trebuie neaparat sa-ti placa un baiat pentru ca are un tattoo ci sa-i accepti nebunia, trairea si etc, pentru ca tatoo-ul ala nu si l-a facut sa il placa fetele.