| Opersoanamasculina a întrebat:

Fetelor, va plac baietii mai mici de statura? ce parere aveti despre ei?

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Îmi sunt indiferenţi atât timp cât nu mă deranjează şi îşi văd de treaba lor.

| Doub a răspuns:

Orice ar fi, sa fie mai inalt ca mine.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pls ce fată n-ar vrea să meargă de mână cu unul de 1.55

| Happyjump a răspuns:

Depinde cat de scunda este fata, in general fetelor le plac baietii ceva mai inalti ca sa nu se uita direct la pieptul lor.

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Imi plac baietii mici de statura adica nu am nimic cu ei, unii sunt chiar draguti. Dar eu am 1.65 si imi place sa port tocuri deci nu cred ca m-as potrivi cu cineva de inaltimea mea. Cred ca fetele sub 1.60 isi pot alege un baiat pana in 1.65. Fiecare alege ceea ce vrea. :3

| byancaa13 a răspuns:

Nu,mie una nu-mi plac!

| BEATRICEMARIA007 a răspuns:

Mie una imi plac, sunt draguti, dar nu genul meu, pentru ca sunt inalta, am 1.76m si as arata groaznic pe langa un baiat scund, dar am o prietena care are 1.78 mine sieste cu un baiat de 1.60 m