| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cum a fost prima intalnire?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De cunoscut, l-am cunoscut pe strand .imi placea mult de el. da nu am avut curajul sa-i spun asta. Peste un an, pe mess intra pe mine, eu dat o prietena id meu fara sa stie ca imi placea .am ramas socata, am inceput sa ne intelegem bine .si prima intalnire a fost dupa o perioada foarte lunga .3 luni .pentru ca am fost plecati in avcanta. tin minte ca am fost in oras .prin parc ne plimbam. povesteam .am fost la un suc. el se uita in ochii mei .eu ma uitam pe jos de emotiilaughing. .si pe cand sa plec. mi-a dat un lant :X pe care il port si acum ...era o jumatate de inima. jumatate aveam eu .si cealalta jumatate era la el .si l-am sarutat .day dreaming cand imi amintesc :X a ta cum a fost?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Prima, prima din viata mea a fost in clasa a opta cu un baiat minunta, dar pe care il placeam doar ca pe un prieten. A venit cu o garoafa alba superba pe care nu am uitat-o niciodata.
Prima intalnire cu marea mea dragoste, sotul meu, a fost in gara la Timisoara, unde m-a asteptat intr-o dimineata de primavara. Am ramas doar amici dupa intalnirea aia, dar mai tarziu a aparut si dragostea.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

De ce puneti astfel de intrebari (unisex) doar fetelor sau baietilor?
Crezi tu ca noi n-am avut emotii la prima intalnire?
Egoista mica... laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu-mi aduc aminte.

| buburuzAndreea a răspuns:

A inceput cu un "zbenguit" mic pe scaun (Zbenguici, imi place numele tau), eram la mama la serviciu cand m-a invitat si din pacate nu m-am putut desfasura... Am iesit la un suc si am vorbit o groaza despre toate tampeniile. Eram foarte fericitaaa! Inca mai sunt, pentru ca dupa un an si ceva, tot mai asculta prostioarele mele! Aaa si la prima intalnire niciun pupu, nici nimic, asta pe la a treia intalnire. day dreaming

| dyav0litza a răspuns:

Bine baieti ziceti si voi sa nu ziceti ca sunt chiar asa de rea

| dyav0litza a răspuns:

Pai la mine, didi a fost ca la tine frumos, romantic s-a intamplat vara pe malul marii la apusul soareluiday dreaming

| oooooooo a răspuns:

Da, a fost frumos.Era iarna si baiatul respectiv-de care imi placea foarte mult-m-a dus la un concert al trupei Andre.Erau in voga pe atunci.Si m-a si sarutat.Eram in al noualea cer.

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Muulte emotzii, nervozitate.chestii de astea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi 1. frumos 2. foarte ud pentru ca eram la mare love struck si 3. romantic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Supper