| Sas a întrebat:

Fetelor cum ati vrea sa fie baiatul de care sa va indragostiti? Funda

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foarte inalt, subtire -genul atletic, inteligent, bland, calm, dragut, atent, loial, vocabular frumos, curat, piepatanat frumos, cu vocabular elevat, fara vulgaritati si injuraturi, fara pantaloni largi sau purtati pe vine, fara haine rupte sau largi.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu e un tipar anume laughing. Sa aibă simtul umorului, sa fie calm, cu bun simt, și sa avem ceva în comun.
Tipar fizic nu am, ca niciunul dintre tipii de care mi-a plăcut nu a semănat cu "ceva standard". Așa ca am renunțat la așa ceva.

| Sas explică (pentru Nirvanaaa):

Atunci poate vb pe Facebook să ne mai împrietenim Alex Cojocaru ma cheama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligent, cu spirit justițiar și spirit de sacrificiu, altruist și loial.

| Jessica1235 a răspuns:

Sa fie puțin mai înalt decât mine, mi-ar place sa aiba ochii albaștri, să fie calm, înțelegător, blând, să mă ajute când am nevoie de ajutor, să fie protector, să fie glumeț, să nu fie prea gelos, să nu fie strict, să avem gusturi asemănătoare și cel mai important să fie sincer.

| alexandradlr a răspuns:

Sa fie bun la suflet, glumeț în limita bunului simț și amabil. Sa fie înalt, bine făcut, sa stea drept și sa fie o persoana din partea căruia simt protecție.