| CiocolataCuOreo a întrebat:

Fetelor cum va dati seama daca va place un baiat? Stiu si eu cateva chestii, dar vreau si informatii noi!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu trebuie sa fi einstein ca sa stii cand o persoana are un interes pentru tine
-interes
prezinta interes fata de tine,se roseste cand te vede, i se maresc pupile, se intereseaza la alti daca ai prieten, vrea sasi vorbeasca mai mereu,uni nu depinde de fiecare,uni fug de tine aia timizi se comporta ca o virgina, dar un baiat frumos mai cu tupeu da semne clare,apropo la un baiat i place de o fata care da semne ca e disponibila,de aia vorbim cu unele nu asa fromase ca se arata disponibile, vezi tu nu avem chef sa pierdem timpul asa ca alegem cele care se arata disponibile, sumnt cateva semne care te arata disponibila sau conversatia direct fata in fata sau indirect il intrebi placi pe cineva, ne place sa comunicam sa stii mai ales daca faci parte din acel liceu /grup, spune si tu sunt prieten cu un prieten al tau vrei sa vorbim