| alealexutza100000 a întrebat:

vreau sa va intreb ceva fetelor voi cum va dati seama ca un bait va place? sau cum il fac sa ma placa este un baiat la mine in clasa pe care il plac mult si cred ca si el pe mine pentru ca mi-a dat 3 martisoare de 1 martie si in pauza tot la mine se uita va rog spuneti-mi daca ma place trebuie sa stiu!

Răspuns Câştigător
| darriya a răspuns:

Te place dar n-ar curaj sa-ti spuna, de ce nu-l bagi in seama spune-i "buna cf, sa stii ca mi-au placaut martisoarele tale"