| SoSo_5379 a întrebat:

Fetelor de ce va plac ochi albastri si parul blond? Plss funditaaa

Răspuns Câştigător
| RedLove a răspuns:

Nah SOSO te-ai gasit si u ce sa intrebihee hee. Dc iti trebuie sa stii dc te plac fetele?laughingasta e, ochi tai is :X:X:X sweet, super iti trebuie sa stii mai mult?happynuma cand ma uit la ochi tai. pfff te pierzi in eihee hee:X.winkingwinking Mult noroc in a alege un raspunstongue

9 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Mie nu imi placstraight face
imi plac bruneti cu ochi albastrilove struck
sau caprui straight face

| ilenutzza a răspuns:

Pai cui nu ii plac? in primul rand arata bine. In general mie asa imi plac baieti cu ochii albastri si parul blond pentru ca sunt draguti

| ZambetuCulorilor a răspuns:

Mie nu-mi placlaughingfiindca par "papusei" da sunt foarte atrasa de baietii bruneti cu ochii negri

| ZambetuCulorilor a răspuns:

Cei mai belea sunt cei cu ochii verzi si parul saten/brunet:X:X

| ruxyrusu a răspuns:

Baietii cu parul blond si ochii albastri ascund misterul, asteapta fata potrivita care sa descopere acel mister, sunt aparte acele persoane si sunt insuportabil de atractive.

| Rux_4388 a răspuns:

Pai uite mie mi se pare interesant deoarece au ceva aparte ...si din cauza ca sunt si eu blonda cu ochii albastri sau intuitia feminina...:X

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Mie personal imi plac fetele satene cu mici suvite blonde, fetele cu parul saten deschis sau blond spre saten un blond mai inchis cam asa si despre parerea ochilor... toti sunt frumosi happy dar mie nu prea imi plac aia caprui big grin

| Blackformyblacksoul a răspuns:

laughing pentru ca ochii albastri sunt superbi de te pierzi in ei.:S si parul blond...eii...asta stiu si baietii carora le plac fetele cu parul plondbig grin

| Andrey_5599 a răspuns:

Pai le plac ca sunt ff frumosi ochii albastri si se potriveste cu parul blondhee hee