| SensS a întrebat:

Fetelor Le Plac Baietii Blonzi cu Ochii Verzi? Daca "da"Ce Sanse Am La Fete Sa Zicem Dragute?

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ii o combinatie interesantahee hee
da nu conteaza numai culoarea parului sau a ochilor big grin

| Happiness_8100 a răspuns:

Asta nu este un aspect chiar asa important. Daca il sti pe Jesse McCartney, el este un exemplu de baiat blond(in trecut)cu ochi verzi, si este destul de venerat.Totusi daca te place o fata asta este ultimul lucru care o intereseaza)

| forever4you a răspuns:

In general da adica ma indragostesc repede de aspectul fizic mai ales la ochi verzilove struckdar conteaza si alte chestii decat a\ochii si parul daca cumva o sa intalnesti o fata care sa spuna ca ea o sa fie impreuna cu baietii cu ochii verzi si parul blond (sau ma rog eu am dat un exemplu)cand o sa se indragosteasca de unu cu ochi albastrii si parul brunet o sa vada ca ceea ce spunea nu era adevarat, pentru ca ochii si parul chiar nu conteaza ci sufletulwinking

| aniiledha a răspuns:

Nu intodeauna conteaza frumusetzea exteriorawinking
cea interioara conteazza mai multwinking

| Rubi91 a răspuns:

Depinde de fiecare fata.Pentru mine conteaza culoarea ochilor destul de mult. Oricum stii cum e, frumusetea e trecatoare.Nu e totul.Ai face bine sa fii:misterios, glumet, placut, sa nu pari ceea ce nu esti, sa te porti frumos, dar sa vina din suflet nu doar de dragul de a face asta. Mie imi plac brunetii cu ochii verzitongue

| Rubi91 a răspuns:

Pai si daca zici ca le place sa filtreze cu tine atunci ce te nemultumeste? Mai ales daca au pr si filtreaza cu tine inseamna ca arati bine.

| ladybug11 a răspuns:

Nu cred ca e un criteriu de bazahee hee

nu conteaza numai ambalajul... ci si continutul ( comportament, atitudine, etc)

Iti urez succes!

| SensS explică:

Am uitat sa zic...sunt un tip mai glumet, fetelor le place sa ''flirteze'' cu mine chiar daca ele au prieten