| DoubleEffect_8905 a întrebat:

Fetelor! melodii telenovele! cat mai multe!

4 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Chayanne - Me enamore de ti (Inima salbatica)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marco antonio solis- a donde vamos a parar ( Teresa)...:X geniala mel

| Larisa_Rotar_1995 a răspuns:

Divina tu-carlos macias, te digo adios-laura pausini tot cantata de ea este si melodia jamas abandone, o alta melodie pe care o ascult si am auzit-o la o telenovela este carlos macias tu mirar si de asemenea, si acesta mai are unele melodii frumoase cum ar fi : mil vidas si tu parfume. alte melodii sunt: davi cavazos care are doua melosii pe care le stiu si imi plac ALGO DE TI si QUE NO DARIA. Sper ca te-am ajutat si sper sa-ti placa.

| Anamaria_1897 a răspuns:

Valeria Morales feat Wahero-doble vida,Jen Carlos-Amor quedate,No puedo olvidar-Segundo Cernadas,Alex Arce- Acorralada, Nos volveremos a ver - Sandra Echevarria, Gloria trevi - Valeria