| MâtssaTa a întrebat:

Fetelor v-i s-a intamplat sa fiti indragostite de un baiat care are deja prietena? Daca da, cum ati procedat si cum ati facut sa il uitati? Multumesc sad. Fundita si vot.

3 răspunsuri:
| VeronicaLL a răspuns:

Cea mai simpla si mai dureroasa metoda este sa te gandesti la iubita lui. Pune-te in locul ei, gandeste-te ca a investit sentimente in acea relatie si cat de mult ar suferi. Iar daca baiatul nu iti acorda deloc atentie, pentru ca sa lupti? doar vei distruge.

| RobyStyl3nVd a răspuns:

Incearca sa gasesti pe altcineva mult mai dragut de cat el si pur is simplu il uiti

| anonime17 a răspuns:

Da.mi s-a intamplat! Dar nu l-am uitat.Stiam ca intr-o zi se desparte de iubita lui si atunci o sa fiu eu.Dar fiecare femeie/fata stie ca barbatii/baietii sunt infideli...M-am bagat cu baiatul respectiv in seama am urmat "taine" fetelor(seductie,tandrete,plans,santaj sentimental, uneori agresivitate, toate dozate corect) si in cateva zile a fost al meu.Incearca si tu! Succes! Fundita?