| anonim_4396 a întrebat:

fetelor ati accepta sa fiti oarecum "amante" daca ati fi indragostite de un baiat care are deja pe cineva?
Nefiind casatorit credeti ca ar exista sanse sa se desparta de actuala?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca rupe patul cu tine o va parasi pe iubita cicalitoare si puturoasa

| 0pufarinA a răspuns:

Dar tie ti-ar conveni ca iubitul tau sa aiba amanta?

| Anna121 a răspuns:

Nu, nu as accepta niciodata sa fiu a 2 a optiune. Sanse sa se desparta de prietena lui, sunt minime mai ales daca e o relatie lunga. Daca e de putin timp, e posibil s-o lase, dar asta nu inseamna ca n-ar face si cu mine la fel, sa ma lase pentru alta.

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Anna121):

Si Alina Vidican i l-a furat pe Borcea Mihaelei(prima lui sotie)si uite ca el a lasat-o pentru altvineva.Si ceva imi zice ca nu se va opri aici.

| Mada1920 a răspuns:

Nu,nu as accepta sa fiu amanta, nu mi s-ar potrivi acest "statut". Fiecare fata are ceva numit demnitate si mandrie, nu mai vorbesc de dorinta de a fi numai al tau.

| YouandI a răspuns:

Decât sa îți mâhnești inima si sufletul așteptând sa se despartă de actuala, mai bine nu intra in acest joc!
Meriti pe cineva doar al tau si o relație frumoasa si sănătoasă!