| tibimania a întrebat:

Fetelor,va plac baietii inalti 1.90+?

7 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

Nu. De ce? Pentru că am 1.58. Cum ar arăta una ca mine lângă unul cu juma' de metru mai înalt. Poate fetelor peste 1.80 le plac, dar eu prefer să mă orientez la băieţi până în 1.70.

| SimoNARaluCA a răspuns:

La 167 de centimetri ai mei, nu prea pot laughing Cred ca le vad doar barbia. Daca as fi mai inalta, ar fi logic sa caut pe cineva cam pe inaltimea mea.Deci, in concluzie, depinde si de fata.

| Crucified a răspuns:

Nu. Să aibă maxim 1.80.

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Buna,pai depinde de fata! De exemplu o fata de 1.60 nu se prea uita la unu de 1.90+ pentru ca e mare diferenta, dar o fata de 1.85 se uita ca diferenta ii de 5-10 cm! Deci depinde de la fata la fata! Sper ca te-am ajutat!happy

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Oooo da. dar, daca te indragostesti de un baiat mai scund. asta e. nu conteaza inaltimea daca te topesti cand il vezi! ♥

| 122344 a răspuns:

Mie nu imi plac baietii foarte inalti. Depinde de FIECARE persoana.

| ThePeach a răspuns:

Am 1.62 deci nu imi plac baieti foarte inalti.