| nimicaici a întrebat:

Fetelor, va place parul drept sau cret? Cum il aveti?tongue Sau baieti, cum vi se par >cretele?:

5 răspunsuri:
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna! kiss Eu am parul foarte drept, dar mi-as dori foarte mult sa-l am cret! Dar, imi place si asa cum e! Bafta! kiss

| Holocaust a răspuns:

Am părul drept, şi-mi place aşa cum e.

| rapgirl123 a răspuns:

Buna. Eu am parul ondulat spre cret. Sincer imi place si cu parul drept dar pe mine ma caracterizeaza creturile laughing eu vreau sa il am luung :X:X:X:X mai lung decat il am( mediu spre lung) laughing

| EyesSad17 a răspuns:

Imi place parul drept pentru ca poti sa-l prinzi cum vrei
il am ondulat si nu imi place. Dar stii cum e ce ai nu iti place dar ce are altu iti place iar
baieti cu parul cret sunt sexy! ^^

| GabY_9732 a răspuns:

Mie imi plac mai mult fetele cu parul drept dar nu e nimica daca il ai cret sau etc. fiecare dupa preferintele lui...bafta!